Poproś o kontakt

    Praca

    Zespół Call Center House tworzą ambitni ludzie, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań i traktują pracę jako okazję do rozwoju i samorealizacji.

    Podejmując pracę w naszej firmie możesz zdobyć cenne umiejętności z zakresu komunikacji z klientem, pozyskiwaniem kontaktów biznesowych, skutecznych metod sprzedaży i promocji oraz wiele innych.

    Świadczymy usługi dla Klientów z całego kraju, specjalizujących się w różnych branżach – każde nowe zlecenie jest okazją, aby podwyższyć swoje kompetencje i nabyć nowe umiejętności.
    Aktualnie poszukujemy:

     Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

    Numer Referencyjny: 01/10/WWW/2012
    Miejsce Pracy: Łódź

    ZADANIA:

    WYMAGANIA:

    OFERUJEMY:

    Wyślij nam swoje CV!
    Nasz adres: info@callcenterhouse.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)” oraz numeru referencyjnego ogłoszenia.

    Call Center House Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Ostrobramska 101a, 04-041 Warszawa     |     Infolinia +48 222 287 000